Šis 4.6 Cobra MT (324 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Kupeja, ko Ford ražoja no 1993 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 59litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 330 to 590km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 240km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.5second |
| Darba tilpums | 4601cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 324bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 430Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4750RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 90.2mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4661mm |
| Platums | 1857mm |
| Augstums | 1359mm |
| Garenbāze | 2573mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1521mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1521mm |
| Klīrenss | 100mm |
| Pašmasa | 1525kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 310litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 310litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 21.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.