Šis 4.6 GT MT (260 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Kupeja, ko Ford ražoja no 1993 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 640km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 215km/h |
| Darba tilpums | 4601cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 260bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 250RPM |
| Maksimālais griezes moments | 410Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 90mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4653mm |
| Platums | 1857mm |
| Augstums | 1349mm |
| Garenbāze | 2573mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1529mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1539mm |
| Klīrenss | 109mm |
| Pašmasa | 1470kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 306litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 306litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 16.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.