Šis 2.0 AT (136 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Turnier wagon, ko Ford ražoja no 1994 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4826mm |
| Platums | 1760mm |
| Augstums | 1430mm |
| Garenbāze | 2770mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1478mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1495mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1600litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 550litre |
| Pilnā masa | 2125kg |
| Pašmasa | 1545kg |
| Darba tilpums | 580kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 975/1230kg |
| Permitted road-train weight | 4125kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 136bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 300RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 175Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.4litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 690 to 810km |
| Maksimālais ātrums | 187km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.9second |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Self-adjusting shock absorbers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Pilsētā | 12.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.3 litri / 100km |
| Vidējais | 11.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.