Šis 2.3 AT (147 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Turnier wagon, ko Ford ražoja no 1994 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4826mm |
| Platums | 1760mm |
| Augstums | 1430mm |
| Garenbāze | 2770mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1478mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1495mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1600litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 550litre |
| Pilnā masa | 2125kg |
| Pašmasa | 1521kg |
| Darba tilpums | 604kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 975/1230kg |
| Permitted road-train weight | 4125kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2295cm3 |
| Dzinēja jauda | 147bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 89.6mm |
| Virzuļa gājiens | 91mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 202Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 480 to 830km |
| Maksimālais ātrums | 202km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.4second |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Self-adjusting shock absorbers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Pilsētā | 17.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.1 litri / 100km |
| Vidējais | 12.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.