Šis 1.6 MT (72 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Sedans, ko Ford ražoja no 1987 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 15 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4467mm |
| Platums | 1698mm |
| Augstums | 1407mm |
| Garenbāze | 2608mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1452mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1458mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1025kg |
| Pilnā masa | 1525kg |
| Darba tilpums | 500kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 413litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 413litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1597cm3 |
| Dzinēja jauda | 72bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 900RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 80mm |
| Virzuļa gājiens | 79.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 119Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2900RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 163km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.9second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 980km |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.7m |
| Priekšējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Pilsētā | 12.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.3 litri / 100km |
| Vidējais | 9.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.