Šis 2.0 Cosworth MT (204 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Sedans, ko Ford ražoja no 1987 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 15 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4494mm |
| Platums | 1698mm |
| Augstums | 1376mm |
| Garenbāze | 2608mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1444mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1460mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1250kg |
| Pilnā masa | 1675kg |
| Darba tilpums | 425kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 413litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 413litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1993cm3 |
| Dzinēja jauda | 204bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 90.8mm |
| Virzuļa gājiens | 76.95mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 277Nm |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 240km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 880km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.1second |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.7m |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Pilsētā | 12.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.2 litri / 100km |
| Vidējais | 9.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.