Šis 1.8 MT (87 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Sedans, ko Ford ražoja no 1987 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 15 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4467mm |
| Platums | 1698mm |
| Augstums | 1407mm |
| Garenbāze | 2608mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1452mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1468mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1025kg |
| Pilnā masa | 1575kg |
| Darba tilpums | 550kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 413litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 413litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1769cm3 |
| Dzinēja jauda | 87bhp |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 250RPM |
| Maksimālais griezes moments | 120Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Cilindra diametrs | 86.2mm |
| Virzuļa gājiens | 76.95mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.7m |
| Priekšējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 640 to 1 000km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 169km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.8second |
| Pilsētā | 11.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.2 litri / 100km |
| Vidējais | 9.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.