Šis 2.0 Cosworth MT (204 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1987m. iki 1993m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 15 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4494mm |
| Plotis | 1698mm |
| Aukštis | 1376mm |
| Važiuoklės bazė | 2608mm |
| Priekinė ašis | 1444mm |
| Galinė ašis | 1460mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1250kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1675kg |
| Tūris / talpa | 425kg |
| Min. bagažinės talpa | 413litre |
| Maks. bagažinės talpa | 413litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1993cm3 |
| Variklio galia | 204bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 90.8mm |
| Stūmoklio eiga | 76.95mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 277Nm |
| Galios didinimas | Turbina |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 240km/h |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.1litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 880km |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.1second |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.7m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Miestas | 12.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.