Šis 1.8 AT (87 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1987m. iki 1993m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 15 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4467mm |
| Plotis | 1698mm |
| Aukštis | 1407mm |
| Važiuoklės bazė | 2608mm |
| Priekinė ašis | 1452mm |
| Galinė ašis | 1468mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1065kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1575kg |
| Tūris / talpa | 510kg |
| Min. bagažinės talpa | 413litre |
| Maks. bagažinės talpa | 413litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1769cm3 |
| Variklio galia | 87bhp |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 250RPM |
| Sukimo momentas | 120Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Cilindro skersmuo | 86.2mm |
| Stūmoklio eiga | 76.95mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.7m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring |
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Degalų bako talpa | 60litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.7litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650 to 1 020km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 169km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 14.6second |
| Miestas | 11 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.