Šis 1.5 Turbo MT (143 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Great Wall ražoja no 2011 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Pilnā masa | 2125kg |
|---|---|
| Pašmasa | 1685kg |
| Klīrenss | 140mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1565mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1565mm |
| Garenbāze | 2680mm |
| Augstums | 1690mm |
| Garums | 4640mm |
| Platums | 1825mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Darba tilpums | 440kg |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.2litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.1litre |
| Degviela | 92 RON |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
|---|---|
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 202Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Dzinēja jauda | 143bhp |
| Darba tilpums | 1497cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2200up to 4 500 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 84.7mm |
| Pilsētā | 9.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.6 litri / 100km |
| Vidējais | 9.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.