Šis 2.0 TD AT 4WD (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Great Wall ražoja no 2011 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
|---|---|
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 840 to 970km |
| Maksimālais ātrums | 176km/h |
| Cilindru skaits | 4 |
|---|---|
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Maksimālais griezes moments | 310Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Darba tilpums | 1996cm3 |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800up to 2 800 RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1565mm |
|---|---|
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1260litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 808litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1565mm |
| Garenbāze | 2680mm |
| Augstums | 1690mm |
| Garums | 4640mm |
| Platums | 1825mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Pašmasa | 1659kg |
| Pilnā masa | 2169kg |
| Pilsētā | 9.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.3 litri / 100km |
| Vidējais | 9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.