Šis 2.0 AT (133 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Great Wall ražoja no 2011 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 790 to 950km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 176km/h |
| Darba tilpums | 1997cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 133bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 186Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4640mm |
| Platums | 1825mm |
| Augstums | 1690mm |
| Garenbāze | 2680mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1565mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1565mm |
| Pašmasa | 1606kg |
| Pilnā masa | 2116kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 808litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1260litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 10.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.9 litri / 100km |
| Vidējais | 10.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.