Šis 1.8 MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Hindustan ražoja no 1982 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4590mm |
| Platums | 1700mm |
| Augstums | 1432mm |
| Garenbāze | 2665mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1400mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 600litre |
| Pašmasa | 1200kg |
| Pilnā masa | 1650kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 600litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1817cm3 |
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 135Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 145km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 650 to 930km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 12 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.