Šis 1.8 MT (88 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Hindustan ražoja no 1982 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4591mm |
| Platums | 1699mm |
| Augstums | 1374mm |
| Garenbāze | 2667mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1400mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 600litre |
| Pašmasa | 1138kg |
| Pilnā masa | 1730kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 600litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1817cm3 |
| Dzinēja jauda | 88bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 136Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Degviela | 80 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 140km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 10.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.