Šis 2.0 D MT (52 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Hindustan ražoja no 1982 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4591mm |
| Platums | 1699mm |
| Augstums | 1374mm |
| Garenbāze | 2667mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1426mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1408mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 600litre |
| Pašmasa | 1270kg |
| Pilnā masa | 1730kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 600litre |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1995cm3 |
| Dzinēja jauda | 52bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 108Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 120km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 10.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.