Šis 2.2 MT RWD (103 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Pickup, ko HuangHai ražoja no 2006 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5145mm |
| Platums | 1725mm |
| Augstums | 1690mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Garenbāze | 3025mm |
| Pašmasa | 1560kg |
| Pilnā masa | 2285kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2237cm3 |
| Dzinēja jauda | 103bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 193Nm |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion |
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11litre |
|---|---|
| Degviela | Benzīns |
| Maksimālais ātrums | 140km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13second |
| Vidējais | 13.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.