Šis 2.2 MT RWD (103 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Pickup kėbule, kuris HuangHai buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Pickup |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 5145mm |
| Plotis | 1725mm |
| Aukštis | 1690mm |
| Prošvaisa | 200mm |
| Važiuoklės bazė | 3025mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1560kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2285kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2237cm3 |
| Variklio galia | 103bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 600RPM |
| Sukimo momentas | 193Nm |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2600RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion |
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11litre |
|---|---|
| Kuras | Benzinas |
| Maksimalus greitis | 140km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13second |
| Vidurkis | 13.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.