Šis 2.8 MT RWD (78 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Pickup kėbule, kuris HuangHai buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
|---|---|
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 120km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 18second |
| Tūris / talpa | 2771cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 78bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 600RPM |
| Sukimo momentas | 170Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5145mm |
| Plotis | 1725mm |
| Aukštis | 1690mm |
| Važiuoklės bazė | 3025mm |
| Prošvaisa | 200mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1560kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2285kg |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Užmiestis | 9.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.