Šis 2.8 MT RWD (78 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Pickup, ko HuangHai ražoja no 2006 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
|---|---|
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 120km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 18second |
| Darba tilpums | 2771cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 78bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5145mm |
| Platums | 1725mm |
| Augstums | 1690mm |
| Garenbāze | 3025mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Pašmasa | 1560kg |
| Pilnā masa | 2285kg |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ārpus pilsētas | 9.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.