Šis 1.6 MT Orbit (80 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko IZH ražoja no 1991 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 127Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1584cm3 |
| Dzinēja jauda | 80bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 400 to 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400RPM |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 80mm |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4053mm |
| Platums | 1660mm |
| Augstums | 1450mm |
| Garenbāze | 2470mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1390mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1390mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1040kg |
| Pilnā masa | 1440kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 300litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 958litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 150km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 17.7second |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.9litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 720km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 8.3 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.