Šis 1.8 D MT Oda (64 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko IZH ražoja no 1991 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 110Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1774cm3 |
| Dzinēja jauda | 64bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Cilindra diametrs | 82mm |
| Virzuļa gājiens | 84mm |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4053mm |
| Platums | 1660mm |
| Augstums | 1357mm |
| Garenbāze | 2470mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1390mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1370mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 300litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 958litre |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 135km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 19second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 820km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 9.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.3 litri / 100km |
| Vidējais | 7.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.