Šis 1.7 MT Oda (85 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko IZH ražoja no 1991 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Pašmasa | 980kg |
|---|---|
| Pilnā masa | 1380kg |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Platums | 1660mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Priekšējā šķērsbāze | 1390mm |
| Garenbāze | 2470mm |
| Augstums | 1357mm |
| Garums | 4053mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1370mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 958litre |
| Klīrenss | 155mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 300litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15second |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 150km/h |
| Degviela | 92 RON |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 750km |
| Cilindra diametrs | 85mm |
|---|---|
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Virzuļa gājiens | 75mm |
| Darba tilpums | 1699cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Maksimālais griezes moments | 129Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 000RPM |
| Dzinēja jauda | 85bhp |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Priekšējā piekare | Strut |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 10.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.