Šis 2.0 TD AT (180 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Jaguar ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 2070mm |
| Garums | 4731mm |
| Augstums | 1652mm |
| Garenbāze | 2874mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1641mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 508litre |
| Klīrenss | 213mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1654mm |
| Pašmasa | 1775kg |
| Pilnā masa | 2460kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 650litre |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1999cm3 |
| Dzinēja jauda | 180bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 430Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 2 500 RPM |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 208km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 970 to 1 280km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.87m |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Pilsētā | 7.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.4 litri / 100km |
| Vidējais | 6.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.