Šis 2.0 TD AT AWD (240 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Jaguar ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4731mm |
| Platums | 2070mm |
| Augstums | 1651mm |
| Garenbāze | 2874mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1641mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1654mm |
| Klīrenss | 213mm |
| Pašmasa | 1810kg |
| Pilnā masa | 2470kg |
| Darba tilpums | 660kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 508litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 650litre |
| Permitted road-train weight | 4870kg |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 850 to 1 200km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 217km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.2second |
| Darba tilpums | 1999cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 240bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 500Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.59m |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 8.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.8 litri / 100km |
| Vidējais | 6.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.