Šis 3.0 AT (340 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Jaguar ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 2070mm |
| Garums | 4731mm |
| Augstums | 1652mm |
| Garenbāze | 2874mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1641mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 508litre |
| Klīrenss | 213mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1654mm |
| Pašmasa | 1820kg |
| Pilnā masa | 2500kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 650litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2995cm3 |
| Dzinēja jauda | 340bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 450Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 89mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 63litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 890km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.87m |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Pilsētā | 14.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.5 litri / 100km |
| Vidējais | 10.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.