Šis 2.0 D AT (180 hp) dzinējs tika uzstādīts X260 Sedans, ko Jaguar ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas tvertnes tilpums | 66litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.8litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 5.1litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.1second |
| Maksimālais ātrums | 229km/h |
| Degviela | Dīzelis |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 290 to 1 740km |
| Pilnā masa | 2250kg |
|---|---|
| Pašmasa | 1595kg |
| Klīrenss | 116mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1594mm |
| Platums | 1987mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Augstums | 1457mm |
| Garums | 4954mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 505litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1605mm |
| Garenbāze | 2960mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 540litre |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Apgriešanās rādiuss | 11.61m |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
|---|---|
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Dzinēja jauda | 180bhp |
| Darba tilpums | 1999cm3 |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Maksimālais griezes moments | 430Nm |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 2 500 RPM |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 92.35mm |
| Pilsētā | 5.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.4 litri / 100km |
| Vidējais | 4.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.