Šis 3.0 AT AWD (340 hp) dzinējs tika uzstādīts X260 Sedans, ko Jaguar ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Darba tilpums | 2995cm3 |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Maksimālais griezes moments | 450Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Dzinēja jauda | 340bhp |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 89mm |
| Klīrenss | 116mm |
|---|---|
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1594mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 505litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1605mm |
| Garenbāze | 2960mm |
| Augstums | 1457mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Garums | 4954mm |
| Platums | 1987mm |
| Pilnā masa | 2370kg |
| Pašmasa | 1760kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 540litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 74litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.7litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.9litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.4second |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Degviela | 95 RON |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 620 to 1 100km |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
|---|---|
| Apgriešanās rādiuss | 11.61m |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Pilsētā | 14.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8 litri / 100km |
| Vidējais | 10.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.