Šis 2.0 D AT AWD (180 hp) dzinējs tika uzstādīts X260 Sedans, ko Jaguar ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Garenbāze | 2960mm |
|---|---|
| Augstums | 1457mm |
| Garums | 4954mm |
| Platums | 1880mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Klīrenss | 116mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1595mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 505litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1605mm |
| Pilnā masa | 2310kg |
| Pašmasa | 1700kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 540litre |
| Cilindru skaits | 4 |
|---|---|
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Maksimālais griezes moments | 430Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Dzinēja jauda | 180bhp |
| Darba tilpums | 1999cm3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 2 500 RPM |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 92.35mm |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 66litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.5litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 5.7litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.4second |
| Maksimālais ātrums | 222km/h |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 160 to 1 470km |
| Apgriešanās rādiuss | 11.61m |
|---|---|
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Pilsētā | 6.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.2 litri / 100km |
| Vidējais | 5.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.