Šis 2.0 AT LWB (240 hp) dzinējs tika uzstādīts X351 [Restyling] Sedans, ko Jaguar ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1899mm |
| Garums | 5255mm |
| Augstums | 1460mm |
| Garenbāze | 3157mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1626mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1604mm |
| Pašmasa | 1755kg |
| Pilnā masa | 2320kg |
| Darba tilpums | 565kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1999cm3 |
| Dzinēja jauda | 240bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 340Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000up to 4 000 RPM |
| Cilindra diametrs | 87.5mm |
| Virzuļa gājiens | 83.1mm |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 241km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 620 to 1 190km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Apgriešanās rādiuss | 12.3m |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8 litri / 100km |
| Vidējais | 10.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.