Šis 3.0 AT AWD SWB (340 hp) dzinējs tika uzstādīts X351 [Restyling] Sedans, ko Jaguar ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1899mm |
| Garums | 5130mm |
| Augstums | 1460mm |
| Garenbāze | 3032mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1626mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1604mm |
| Pašmasa | 1865kg |
| Pilnā masa | 2430kg |
| Darba tilpums | 565kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2995cm3 |
| Dzinēja jauda | 340bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 450Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500up to 5 000 RPM |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 89mm |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.4second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 1 030km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Self-adjusting shock absorbers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Self-adjusting shock absorbers, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Pilsētā | 18.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.4 litri / 100km |
| Vidējais | 12.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.