Šis 5.0 AT LWB (510 hp) dzinējs tika uzstādīts X351 [Restyling] Sedans, ko Jaguar ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 450 to 940km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.9second |
| Darba tilpums | 5000cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 510bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000 to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 625Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500up to 5 500 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 92.5mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.3m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5255mm |
| Platums | 1899mm |
| Augstums | 1460mm |
| Garenbāze | 3157mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1626mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1604mm |
| Pašmasa | 1885kg |
| Pilnā masa | 2450kg |
| Darba tilpums | 565kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Self-adjusting shock absorbers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Self-adjusting shock absorbers, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 21.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.2 litri / 100km |
| Vidējais | 14.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.