Šis S63 AMG 4Matic Speedshift Plus 7G-Tronic long base (585 hp) dzinējs tika uzstādīts W222/C217/A217 AMG sedan 4-doors, ko Mercedes-Benz ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 990km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4second |
| Darba tilpums | 5461cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 585bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 900Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2250up to 3 750 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 98mm |
| Virzuļa gājiens | 90.5mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.3m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 5287mm |
| Platums | 1915mm |
| Augstums | 1499mm |
| Garenbāze | 3165mm |
| Pašmasa | 2070kg |
| Pilnā masa | 2725kg |
| Darba tilpums | 655kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1130/940kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 16.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.7 litri / 100km |
| Vidējais | 12.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.