Šis S65 AMG Speedshift Plus 7G-Tronic long base (630 hp) dzinējs tika uzstādīts W222/C217/A217 AMG sedan 4-doors, ko Mercedes-Benz ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 810km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.3second |
| Darba tilpums | 5980cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 630bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800 to 5 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 1000Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2300up to 4 300 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Cilindra diametrs | 82.6mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.3m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 5246mm |
| Platums | 1899mm |
| Augstums | 1491mm |
| Garenbāze | 3165mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1624mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1637mm |
| Pašmasa | 2250kg |
| Pilnā masa | 2750kg |
| Darba tilpums | 500kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 20.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.3 litri / 100km |
| Vidējais | 14.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.