Šis S63 AMG 9G-Tronic 4Matic long base (612 hp) dzinējs tika uzstādīts W222/C217/A217 AMG sedan 4-doors, ko Mercedes-Benz ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 5271mm |
| Platums | 1905mm |
| Augstums | 1496mm |
| Garenbāze | 3165mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1630mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1643mm |
| Pašmasa | 2070kg |
| Pilnā masa | 2745kg |
| Darba tilpums | 675kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 960km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 3.5second |
| Darba tilpums | 3982cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 612bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500 to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 900Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2750up to 4 500 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 9 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.34m |
| Priekšējā piekare | Pneumatic, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Pneumatic, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Pilsētā | 14 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.8 litri / 100km |
| Vidējais | 10.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.