Šis 1.6 MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Sedans, ko Mitsubishi ražoja no 1980 līdz 1984. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4470mm |
| Platums | 1670mm |
| Augstums | 1370mm |
| Garenbāze | 2530mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1385mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1365mm |
| Pašmasa | 1060kg |
| Pilnā masa | 1565kg |
| Darba tilpums | 505kg |
| Permitted road-train weight | 1100kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1597cm3 |
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 116Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 76.9mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.1litre |
| Maksimālais ātrums | 158km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.8second |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10m |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 10.9 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.