Šis 2.0 MT (102 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Sedans, ko Mitsubishi ražoja no 1980 līdz 1984. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 152Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Dzinēja jauda | 102bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4470mm |
| Platums | 1680mm |
| Augstums | 1370mm |
| Garenbāze | 2530mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1375mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1385mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1170kg |
| Pilnā masa | 1720kg |
| Darba tilpums | 550kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.6litre |
| Maksimālais ātrums | 173km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.5second |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10m |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 11.5 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.