Šis 2.3 MT Turbo Disel (84 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Sedans, ko Mitsubishi ražoja no 1980 līdz 1984. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4470mm |
| Platums | 1680mm |
| Augstums | 1370mm |
| Garenbāze | 2530mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1375mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1355mm |
| Pašmasa | 1230kg |
| Pilnā masa | 1735kg |
| Darba tilpums | 505kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2346cm3 |
| Dzinēja jauda | 84bhp |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 175Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 91.1mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.4litre |
| Maksimālais ātrums | 155km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15second |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10m |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 9.7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.