Šis 2.4 T MT 4WD (132 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Pickup 4-doors, ko Mitsubishi ražoja no 1996 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 192Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2351cm3 |
| Dzinēja jauda | 132bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 250RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86.5mm |
| Virzuļa gājiens | 100mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5125mm |
| Platums | 1775mm |
| Augstums | 1800mm |
| Garenbāze | 2960mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1465mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1480mm |
| Klīrenss | 215mm |
| Pašmasa | 1795kg |
| Pilnā masa | 2830kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 159km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.6litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 590 to 800km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pilsētā | 15.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.3 litri / 100km |
| Vidējais | 12.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.