Šis 2.5 TD MT 4WD (115 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Pickup 4-doors, ko Mitsubishi ražoja no 1996 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1775mm |
| Garums | 5125mm |
| Augstums | 1800mm |
| Garenbāze | 2960mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1465mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1480mm |
| Klīrenss | 215mm |
| Pašmasa | 1795kg |
| Pilnā masa | 2830kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2477cm3 |
| Dzinēja jauda | 115bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 240Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 91.1mm |
| Virzuļa gājiens | 95mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 152km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 14.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.