Šis 2.5 TD MT 4WD (104 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Pickup 4-doors, ko Mitsubishi ražoja no 1996 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 240Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 2477cm3 |
| Dzinēja jauda | 104bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 91.1mm |
| Virzuļa gājiens | 95mm |
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5125mm |
| Platums | 1775mm |
| Augstums | 1800mm |
| Garenbāze | 2960mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1465mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1480mm |
| Klīrenss | 215mm |
| Pašmasa | 1840kg |
| Pilnā masa | 2830kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 142km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.6litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 830km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.6second |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Pilsētā | 15.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.4 litri / 100km |
| Vidējais | 12.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.