Šis 1.7 TDS MT (82 hp) dzinējs tika uzstādīts F [Restyling] Hečbeks, ko Opel ražoja no 1994 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 16 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 168Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1686cm3 |
| Dzinēja jauda | 82bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4051mm |
| Platums | 1688mm |
| Augstums | 1410mm |
| Garenbāze | 2517mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1424mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1423mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 360litre |
| Pašmasa | 1070kg |
| Pilnā masa | 1590kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1200litre |
| Darba tilpums | 520kg |
| Permitted road-train weight | 2590kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 173km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Izmešu standarts | EURO II |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 690 to 1 080km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Pilsētā | 8.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.5 litri / 100km |
| Vidējais | 6.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.