Šis 1.8 AT (115 hp) dzinējs tika uzstādīts F [Restyling] Hečbeks, ko Opel ražoja no 1994 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 16 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 168Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1799cm3 |
| Dzinēja jauda | 115bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 81.6mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4051mm |
| Platums | 1688mm |
| Augstums | 1410mm |
| Garenbāze | 2517mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1424mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1423mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1200litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 360litre |
| Pilnā masa | 1620kg |
| Pašmasa | 1105kg |
| Darba tilpums | 515kg |
| Permitted road-train weight | 2820kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 188km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Izmešu standarts | EURO II |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 400 to 780km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8 litri / 100km |
| Vidējais | 10.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.