Šis 1.6 AT (101 hp) dzinējs tika uzstādīts G Hečbeks (5 durvis), ko Opel ražoja no 1998 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 28 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 150Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1598cm3 |
| Dzinēja jauda | 101bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Monoinjection |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 81.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4110mm |
| Platums | 1709mm |
| Augstums | 1425mm |
| Garenbāze | 2606mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1484mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1472mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1180litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 370litre |
| Pilnā masa | 1670kg |
| Pašmasa | 1205kg |
| Darba tilpums | 465kg |
| Permitted road-train weight | 2870kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.2litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 450 to 830km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 178km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13second |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Pilsētā | 13.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.6 litri / 100km |
| Vidējais | 9.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.