Šis 1.7 CDTi MT (80 hp) dzinējs tika uzstādīts G Hečbeks (5 durvis), ko Opel ražoja no 1998 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 28 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 870 to 1 330km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 173km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14second |
| Darba tilpums | 1686cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 80bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4110mm |
| Platums | 1709mm |
| Augstums | 1425mm |
| Garenbāze | 2606mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1484mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1472mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1280kg |
| Pilnā masa | 1725kg |
| Darba tilpums | 445kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 370litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1180litre |
| Permitted road-train weight | 2875kg |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 6.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.5 litri / 100km |
| Vidējais | 5.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.