Šis 1.4 Turbo MT (140 hp) dzinējs tika uzstādīts J [Restyling] Sports Tourer wagon 5-doors, ko Opel ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 27 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Izmešu standarts | EURO V |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 56litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.9litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.4litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.4second |
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Degviela | 98 RON |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 670 to 1 140km |
| Pilnā masa | 1975kg |
|---|---|
| Pašmasa | 1393kg |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1551mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1550litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1541mm |
| Garenbāze | 2685mm |
| Augstums | 1535mm |
| Garums | 4698mm |
| Platums | 1814mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Darba tilpums | 582kg |
| Permitted road-train weight | 3475kg |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | semi dependent |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
|---|---|
| Virzuļa gājiens | 82.6mm |
| Cilindra diametrs | 72.5mm |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 200Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 900 to 6 000RPM |
| Dzinēja jauda | 140bhp |
| Darba tilpums | 1364cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1850up to 4 900 RPM |
| Pilsētā | 10.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.9 litri / 100km |
| Vidējais | 7.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.