Šis 2.0 CDTI AT (165 hp) dzinējs tika uzstādīts J [Restyling] Sports Tourer wagon 5-doors, ko Opel ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 27 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Izmešu standarts | EURO V |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 56litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.7litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.9litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.8second |
| Maksimālais ātrums | 207km/h |
| Degviela | Dīzelis |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 710 to 1 190km |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
|---|---|
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Dzinēja jauda | 165bhp |
| Darba tilpums | 1956cm3 |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 2 500 RPM |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1551mm |
|---|---|
| Priekšējā šķērsbāze | 1541mm |
| Garenbāze | 2685mm |
| Augstums | 1535mm |
| Garums | 4698mm |
| Platums | 1814mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 9.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.4 litri / 100km |
| Vidējais | 6.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.