Šis 1.4 T MT (125 hp) dzinējs tika uzstādīts K Hatchback 5 doors hatchback, ko Opel ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4370mm |
| Platums | 1809mm |
| Augstums | 1485mm |
| Garenbāze | 2662mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1548mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1565mm |
| Pašmasa | 1263kg |
| Pilnā masa | 1790kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 370litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1210litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 48litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 660 to 1 070km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 205km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.2second |
| Darba tilpums | 1399cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 125bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 245Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000up to 3 500 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 74mm |
| Virzuļa gājiens | 81.3mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.5m |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion, Spring, With the effect of torque steer |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 8.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.4 litri / 100km |
| Vidējais | 6.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.