Šis 1.6 CDTi MT (110 hp) dzinējs tika uzstādīts K Hatchback 5 doors hatchback, ko Opel ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4370mm |
| Platums | 1809mm |
| Augstums | 1485mm |
| Garenbāze | 2662mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1548mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1565mm |
| Pašmasa | 1263kg |
| Pilnā masa | 1790kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 370litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1210litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 3.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 48litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 200 to 1 450km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 195km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11second |
| Darba tilpums | 1598cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 110bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 300Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 2 000 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 79.7mm |
| Virzuļa gājiens | 80.1mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.5m |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion, Spring, With the effect of torque steer |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 4.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 3.8 litri / 100km |
| Vidējais | 4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.