Šis 1.8 AT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Universālis, ko Rover ražoja no 1999 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 66litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 1 000km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.8second |
| Darba tilpums | 1796cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 215Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2100RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 80mm |
| Virzuļa gājiens | 89.3mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4792mm |
| Platums | 1778mm |
| Augstums | 1477mm |
| Garenbāze | 2746mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1505mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1505mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1480kg |
| Pilnā masa | 1980kg |
| Darba tilpums | 500kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 400litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1222litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.9 litri / 100km |
| Vidējais | 10.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.