Šis 1.8 MT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Universālis, ko Rover ražoja no 1999 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4792mm |
| Platums | 1970mm |
| Augstums | 1477mm |
| Garenbāze | 2746mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1505mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1505mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1222litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 400litre |
| Pašmasa | 1590kg |
| Pilnā masa | 2000kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1796cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 80mm |
| Virzuļa gājiens | 89mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 215Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2100RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 210km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 66litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 1 080km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 13.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.3 litri / 100km |
| Vidējais | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.